Subscription Plans

  • Single Box Purchase

    $35.98
     
    Valid for one month
    • Includes new book, activities, worksheets, recipe and more!
    • Shipping is included.
  • Monthly Plan

    $34.18
    Every month
     
    • One new box each month!
    • Includes new book, activities, worksheets, recipe and more!
    • Shipping is included.
  • 3 Month Plan

    $102.53
     
    one time payment averages $34.18/month
    Valid for 3 months
    • One box a month for three months.
    • Includes new book, activities, recipe and more!
    • Shipping is included
  • 6 Month Plan

    $167.94
     
    one time payment averages $34.18/month and includes shipping
    Valid for 6 months
    • One box a month for 6 months.
    • Includes new book, activities, worksheets, recipe and more!
    • Shipping is included.